Barcelona nuk është në formë ashtu siç është mësuar, andaj edhe yjet e klubit mund të dëshirojnë vazhdimin e karrierës diku tjetër

Barcelona nuk është në formë ashtu siç është mësuar, andaj edhe yjet e klubit mund të dëshirojnë vazhdimin e karrierës diku tjetër

Mbrojtësi i majtë i Barcelonës Jordi Alba ka biseduar me spanjollët që luajnë në Premier Ligë për një transferim të mundshëm atje , shkruan rtv21.tv.

AS raporton se fituesi i Kupës së Botës është i lidhur me një kalim të mundshëm tek Chelsea ose Manchester United, dhe ofertat për të mund të vijnë gjatë verës./21Media