​Zhbllokohet rezultati mes Wolves dhe Tottenham

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Molineux”, ku po luhet ndeshja interesante mes Wolverhampton dhe Tottenham.

Skuadra e Tottenhamit ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Wolves, përmes golit të shënuar nga Brennan Johnson.

Johnson shënon në minutën e 3’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

 

Back to top button