Zhduket një djalë nga Ferizaj

Policia ka bërë të ditur se dje një femër nga Ferizaj ka raportuar se vëllai i saj i sëmurë mental, është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e tij.
Ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:00 dhe Policia rastin e ka cilësuar si ”person i zhdukur”.
Rasti është duke u hetuar./21Media

Back to top button