Zhduket një e mitur nga Podujeva

Një vajzë e mitur nga Podujeva është zhdukur. Rastin në Polici e ka raportuar babai i saj, i cili ka thënë se e bija është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.
Njësia përkatës policore është duke hetuar rastin.
Ankuesi mashkull kosovar me  15.03.2022 ka raportuar se vajza e tij e mitur për shkaqe ende të panjohura ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Njësitë policore janë duke e hetuar rastin”, njofton Policia e Kosovës./21Media

Back to top button