Zhduket një femër në Ferizaj

Një femër është larguar nga shtëpia dhe askush nuk di për vendndodhjen e saj.
Rasti raportohet të ketë ndodhur më 10.07.2022 në Ferizaj.
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rasti është nën hetime./21Media

Back to top button