Policia e Kosovës ka njoftur se një femër është zhdukur në Raushiq të Pejës.

Zhdukja e vajzës, është raportuar në mbrëmjen e së hënës nga babai i saj.

Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, njoftoi Policia./21Media