Policia po vazhdon ta hetoi rastin

Policia po vazhdon ta hetoi rastin

Policia ka raportuar se dje në fshatin Medvec të komunës së Lipjanit, ankuesi mashkull K-Ashkali,  ka raportuar se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj.

Njësit përkatëse policore njoftojnë se janë duke e hetuar rastin./21Media