Zhduket një grua në Prishtinë

Një grua është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet se ku është tash e tri ditë.

Sipas policisë rastin e ka raportuar një burrë në Prishtinë, shkruan rtv21.tv.

“Ankuesi kosovar ka njoftuar se viktima femër është larguar qe tri ditë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportin 24 orësh.

Policia rastin e ka cilësuar si “Person i zhdukur”, ndërsa është duke u hetuar./21Media

Back to top button