Zhduket një vajzë në Ferizaj

1 min read

 

Një nënë në Ferizaj, ka raportuar në polici se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Ngjarja ka ndodhur në Slivovë, të shtunën në mëngjes, bëhet e ditur në raportin policor./21Media