Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të zhdukjes së një personi në Prishtinë.

Të mërkurën një prind ka raportuar në se vajza e tij është larguar nga shtëpia më 19 prill dhe nuk është kthyer më.

Sipas Policisë rasti është duke u hetuar./21Media