Zyrtarja e Lartë e USAID-it nesër në Kosovë, pritet nga Osmani

Ambasadorja e USAID’it, Erin E. McKee nesër do vizitojë Kosovën. Ajo do pritet nga presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani.

Këtë e ka kumtuar presidenca e Kosovës përmes kumtimit të agjendës së presidentes.

“Mediat fillimisht marrin pamje nga takimi, ndërsa në fund të takimit Presidentja Osmani dhe Ndihmës Administratorja, Erin E. McKee deklarohen për media”, thuhet në njoftim./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button