Goditet në vendin e punës

Goditet në vendin e punës

Policia e Kosovës njofton se dje në rrugën ”Bill Cllinton” në Prishtinë, një femër K-shqiptare ka raportuar se deri sa ishte në vendin e punës ishte goditur me një mjetë të fortë nga person-a të pa njohur.

Sipas viktimës, është grabitur çanta e saj dhe paratë që kanë qenë në arkë.

Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

”Njësitet policore janë duke kryer hetime intensive lidhur me rastin”, njofton policia./21Media

Grabitje në Prishtinë, një person i lënduar