”1 Kafe prej Shpisë” fillon sezonin me rubrika të reja

 
Sot ka filluar sezoni i ri i emisonit  ”1 Kafe prej Shpisë” në RTV21. Edhe këtë sezon Blerona dhe Visari do sjellin rubrika të reja dhe të veçanta.
Veç rubrikave nuk do mungojnë as të ftuarit që padyshim se do sjellin ekskluzivitete e të shumta për publikun.
Muzikë e argëtim ju pret çdo të diele nga ora 12:30 në RTV21 me ‘1 kafe prej Shpisë’./21Media

Back to top button