Këngëtarja Dhurata Dora dhe reperi francez Maitre Gims, kanë bashkuar forcat për hitin “Only You”.

Projekti është pëlqyer aq shumë, saqë ka mbledhur 10 milionë shikime brenda 6 ditëve.

Dhurata po i gëzohet suksesit të këngës dhe këtë e ka shprehur vet ajo në Instagram.

Artistja është ndër këngëtarët që ka bashkëpunime me të huaj, të cilat radhiten si shumë të suksesshme./21Media