COVID-19: 14 të vdekur e 172 raste të reja

Prishtina ende në vendin e parë!

Rëndohet bilanci i viktimave nga Covid-19 në vendin tonë me 14 të vdekur   dhe  172 raste të reja të infektuarish në 24 orët e fundit. Gjatë kësaj kohe bëhet e ditur se janë testuar 506 mostra.(Teksti-Aurela ELSHANI,kamera- Vllaznim JAKUPI)/21Media

Back to top button