Miratohet raporti vjetor i ZRRE-së

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Kërkohet informacion për ndikimin e tarifave të reja të energjisë

Komisioni parlamentar për Zhvillim Ekonomik aprovoi raportin e vitit 2016 të Zyrës së Rregullatorit të Energjisë. Anëtarët e komisionit kërkuan informacion rreth ndikimit të tarifave të reja si dhe për çmimin e importit dhe eksportit të energjisë./21Media