Parashikimi i motit

Sot, mbi vendin tonë, parashihet të mbajë mot me vranësira të pjesshme të cilat mund të sjellin edhe reshje lokale shiu

Temperaturat do të sillën në mes 6 e 20 gradë celsius.

Nesër, po ashtu, pritet të mbajë mot me vranësira të pjesshme, mirëpo gjasat për reshje shiu do të jenë të vogla. Temperaturat do të lëvizin në mes 7 e 20 gradë celsius.

Në ditët në vijim pritet të kemi mot të ndryshueshëm që do të karakterizohet , në orët e paraditës me orë me diell dhe me vranësira e reshje lokale shiu, në orët e pasditës. Temperaturat do të sillën në mes 6 e 20 gradë celsius.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button