263 raste të reja me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se brenda 24 orëve janë regjistruar 263 raste të reja me Covid-19.
Sipas MSH, nuk është shënuar asnjë vdekje, ndërsa numri i të shëruarve është 8 .
Tutje, IKSHPK vazhdimisht po u bën apel qytetarëve që të vaksinohen, ndërkohë që janë testuar 3,008 raste dhe 2.271 janë aktive./21Media

Back to top button