80-vjeçari vrau gruan dhe vëllain

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të premte në fshatin Tervol të Gramshit në Shqipëri.
Burri, me iniciale Xh.S 80-vjeç ka vrarë bashkëshorten e tij Z.S dhe vëllain Sh.S.
Pas krimit të dyfishtë XH.S telefonoi fëmijët e tij dhe iu tha se ua ka vrarë mamanë dhe xhaxhanë.
80-vjeçari është arrestuar nga policia dhe ende nuk dihet shkaku i këtij krimi.

Back to top button