Ende nuk dihet kur do të takohen Kurti e Mustafa

Ende nuk dihet kur do të takohen Kurti e Mustafa

Lëvizja Vetëvendosje dhe LDK konfirmojnë se do t’i vazhdojnë takimet dhe konsultimet për arritjen e marrëveshjes përfundimtare për Qeverinë e re. Por, Vetëvendosje ia bënë të qartë edhe një herë LDK-së se për postin e presidentit nuk do të flitet në këtë fazë. Ndërkaq në LDK-në, thonë se kanë gatishmëri që të tejkalohen sfidat. (Teksti: Burim Zariqi, kamera: Berat Bahtiri)./21Media