“A është Genta shtatzënë?”, kjo është përgjigja epike e Big Mamës

1 min read

 

Këngëtarja Big Mama e cila këto ditë po qëndron në Stamboll të Turqisë është takuar atje me këngëtaren Genta Ismajli dhe partnerin e saj, Huseyin Usta.

“Çaj kejfi me loçkat”, ka shkruar Big Mama krahas fotografisë me çiftin.

Ndjekësit në rrjetet sociale e kanë pyetur Big Mamën nëse Genta është shtatzënë, siç edhe po flitet kohëve të fundit, mirëpo ende nuk ka pasur ndonjë kofirmim nga këngëtarja e cila po shijon lidhjen me partnerin e saj turk.

Një përgjigje epike erdhi nga Big Mama, e cila ia ktheu ndjekësit kështu “nuk jam gjinekolog”.

Ndryshe, “Kanagjegji” është projekti i fundit muzikor nga Big Mama./21Media