“A t’ka mungu” kënga e re nga Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun, Dafina Zeqiri duket se ka finalizuar një projekt të ri muzikor.

Kështu ka bërë të ditur vetë Dafina përmes një postimi në Instagram, shkruan rtv21.tv

“A t’ka mungu” titullohet kënga e re e Dafinës që pritet të publikohet sot në ora 18:00.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Back to top button