Acar, deri minus 14 gradë

Nesër do të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -10 deri -14 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri -2 gradë Celsius. Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja e lehtë deri mesatare.

Back to top button