Këngëtarja kosovare, Adelina Thaçi-Meta feston sot ditëlindjen e 41-të.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes instagramit, ku shihet se ka marrë disa dhurata të veçanta nga të afërmit e saj, e në mesin e tyre edhe një libër.

Ndërkaq, kjo është ditëlindja e parë që Adelina e feston pas vdekjes së babait të saj.

Kujtojmë se, Adelina prej vitesh është e martuar me politikanin, Bardhyl Meta dhe nga kjo martesë çifti ka dy vajza, Fionën dhe Melisën./21Media