Aktorja Adriana Matoshi së fundmi është bërë emri më i përfolur, për shkak të lidhjes së saj me afrikanin Keith Owen Groeneveld.

Ajo sa herë që poston në rrjetet sociale fotografi me 21 vjeçarin, merr komente nga më të ndryshmet, përfshirë kritika të shumta.

Në foton e fundit të postuar, ajo iu përgjigj një komentuesës, duke krahasuar lidhjen e saj me 21 vjeçarin, me atë të Profetit Muhammed dhe të Hatixhes.

“Muhammedi(alejhi selam) e ka pase gruan me te vjeter se Ai, edhe thuhet se kane qene shume te lumtun bashke. Ne e kemi gjete gjuhen e perbashket keshtu qe masi neve nuk po na pengon besoj qe as ty nuk duhet”, ka shkruar Adriana./21Media