Aksident me fatalitet në Prishtinë

 

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksident trafiku që ka ndodhur sonte rreth orës 19:30, në rrugën “Fahri Fazliu”, në Prishtinë.

Lajmin për portalin rtv21.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë per rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy automjete dhe një këmbësor. Si pasojë e këtij aksidenti lëndime të rënda trupore ka pësuar këmbësori, i cili nuk ka mundur tu përballojë plagëve të marra dhe i njëjti, ka ndërruar jetë”, ka thënë Ahmeti.

Njësiti i hetimeve të trafikut rrogor janë duke punuar në ndriqimin e rrethanave të këtij aksidenti./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button