Tetë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur të shtunën rreth orës 22:45 në Podujevë.

“Si pasoje aksidentit, janë lënduar gjashtë meshkuj kosovarë dhe dy femra kosovare, ku dy nga të lënduarit kanë mbetur për tretman të mëtutjeshëm mjekësor, ndërsa të tjerët janë liruar.”, ka informuar sot policia.

Aksidenti ka ndodhur në mes tri veturave./21Media