Aksident në Pejë, shoferi me patentë shofer fals

 

Një rast për falsifikim të dokumenteve është raportuar dje në Pejë.

Sipas policisë i dyshuari gjatë një aksidenti kishte prezantuar patentë shoferin, i cili dyshohet të jetë i falsifikuar dhe i njëjti është konfiskuar.

Rasti “falsifikim i dokumentit” është sipas policisë është duke u hetuar./21Media

Back to top button