Aksident te Xhamia e Llapit

Një taksi u aksidentua me një veturë civile

Një aksident trafiku ka ndodhur tek Xhamia e Llapit në Prishtinë. Në aksident janë përfshirë një veturë civile dhe një me firmë të taksive.

Nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident, por Policia ka dalë tashmë në vendin e ngjarjes.

Back to top button