Aktorja turke po martohet, zbulon datën e dasmës

1 min read

Aktorja turke, Yıldız Çağrı Atiksoy e njohur me rolin  e “Sunës” në serialin “Kampioni” ka filluar planet për dasëm.

Ajo dhe aktori i njohur, Berk Oktay njoftuan se do martohen më 2 shkurt.

“Shpresoj që të shkojë mirë. E  kemi blerë edhe shtëpinë tonë, jemi mirë. Falë Zotit, gjithçka po shkon mirë. Emocione të ëmbla, gjëra të mira. Le të shpresojmë që Zoti t’ia dalë deri në fund.” tha Berku.

Kujtojmë se, çifti janë fejuar vitin e kaluar./21Media