Aktualitete: Për tre muaj – humbën 60 mijë vende pune!

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Pandemia goditi drejtpërdrejt edhe punëtorët

 Pandemia goditi drejtpërdrejt edhe punëtorët. Numër i madh i tyre u pushua nga puna. Madje ekziston droja që bizneset të detyrohen të zvogëlojnë edhe më shumë numrin e punëtorëve dhe rrjedhimisht numri edhe ashtu i madh i të papunëve do të rritet edhe më tej.(Teskti- Albulenaq NUHA, kamera- Kushtrim RRMOKU) /21Media