Alban Ramosaj ia zbulon ‘sekretin’ Beatrixës

 

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, gjatë këtyre ditëve ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Një fotografi që postuar së fundmi në Instagram, ngriti dyshimet se ajo po punon për këngë të reja. Këngëtarja ka pozuar nga shtrati me kufje dhe mikrofon në dorë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Se Beatrix po vjen me këngë të re e konfirmoi vëllai i saj, Albani i cili ka komentuar “Kush o gati për këngën e re të Trixes boma llajk”, teksa ajo ia ka kthyer “Hahaha të urrej. Pis”.

“Faj” mbetet kënga e fundit nga Beatrix. Kënga është publikuar më 27 janar dhe deri tani ka arritur mbi katër milionë klikime në Youtube./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button