Alban Ramosaj publikoi këngën e re “Theje”

 
Këngëtari Alban Ramosaj ka publikuar sot një projekt të ri muzikor.
“Theje”, mban titullin kënga e re e artistit.
Teksti dhe muzika është punuar nga vet këngëtari, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Marko Polo.

Kujtojmë se Albani ka paralajmëruar që në 2022-tën do të publikojë albumin e tij të parë.
Ai ka treguar se albumi do përmbajë 20 këngë, shqip anglisht dhe në gjuhë të tjera. Do të përfshihen bashkëpunime të shumta, balada e këngë ritmike.
“Së bashku do qeshim e do qajmë, do kërcejmë e do ulemi ne mendime e do lundrojmë nepër kujtime..”, ka shkruar këngëtari në Instagram./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alban Ramosaj (@albanramosaj)

Back to top button