Albani dhe Elgiti publikuan ”Parajsa ime 2 (Per sempre)”

 
Dy këngëtarët më të dashur të skenës, Alban Skenderaj dhe Elgit Doda kanë sjellur mbrëmë projektin e radhës për fansat e tyre.
Kënga e re titullohet ”Parajsa ime 2 (Per sempre)”, e cila është shoqëruar me videoklip, për realizimin e së cilës është kujdesur Imaginefilms shkruan rtv21.tv
Projektin mund ta gjeni duke klikuar këtu. 
Projekti paraprak i dyshës ka qenë ”Parajsa ime” e cila është publikuar më 10 qershor të vitit të kaluar.
Këngën paraprake mund ta gjeni këtu./21Media

Back to top button