Albumi i ri i Bebe Rexhës i pari në top listën e albumeve më të mira debutuese

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Albumi i ri i Bebe Rexhës, është renditur i pari në top listën e albumeve më të mira debutuese në Spotify, që njihet si platforma më e madhe e muzikës në botë.

Këngëtarja albumin e titulluar “Better Mistakes”, e ka publikuar më 7 maj. Albumi përmban gjithsej 13 këngë.

Këngët e albumit “Better Mistakes” janë:  “Break My Heart Myself”, “Sabotage”,  “Trust Fall”, “Better Mistakes”,  “Sacrifice”,  “My Dear Love” , “Die for a Man”,  “Baby, I’m Jealous”,  “On the Go”, “Death Row”,  “Empty”, “Amore” dhe “Mama”./21Media