Almeda shfaq lumturinë në një imazh

1 min read

E lumtur larg punës dhe angazhimeve të ndryshme është duke e shijuar jetën e saj si nënë e dy fëmijëve. Bëhet fjalë për bukuroshen shqiptare, Almeda Abazin, e cila vazhdimisht publikon momente të ndryshme në rrjetet sociale.

Së fundmi, Almeda në Instagram ka publikuar një fotografi të djalit dhe vajzës përmes të cilës ka shfaqur lumturinë e saj.

“Kjo është lumturia ime”, ka shkruar Almeda poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Ndryshe, Almeda është martuar me aktorin turk Tolgahan Sayisman dhe së bashku kanë një djalë, Efehanin dhe një vajzë Alinën./21Medi