“Ani” publikohet nga Yllka Kuqi

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun, Yllka Kuqi ka publikuar këngën e re, shkruan rtv21.tv

“Ani” titullohet kënga të cilën Yllka e ka publikuar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga Deyzoh, kurse për muzikën u kujdes Sardi Mneri.

Së fundmi Yllka erdhi në bashkëpunim me Durim Malaj. Ata sollën këngën “Nona”, e cila numëron miliona klikime në Youtube./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button