Arilena Ara publikoi këngën “Ke me mengu”

1 min read

 

Këngëtarja nga Shqipëria, Arilena Ara, ka publikuar sonte një projekt të ri muzikor.

“Ke me mengu”, titullohet kënga e re e Arilenës, pjesë e albumit të saj “Pop Art”.

Muzikën e ka punuar Fatjon Miftari, tekstin e ka shkruar Ylli Limani, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Darko Dimitrov.

Për anën vizuele është përkujdesur produksioni “Imagine Films”./21Media