Arilena dhe Dafina vijnë në bashkëpunim

1 min read

 

Dy këngëtaret e njohura, Arilena Ara dhe Dafina Zeqiri, së shpejti do të vijnë me një projekt të përbashkët muzikor.

Sipas postimeve në rrjetet sociale, “Thirr Policinë” do të mban titullin ky bashkëpunim.

Në fillim të muajit korrik, Arilena Ara ka njoftuar fansat për albumin e parë të karrierës që titullohet “Pop Art”. “Sado që mundohem nuk kam fjalë mjaftueshëm për të shprehur ndjesinë. E lumtur të ndaj me ju lajmin që Albumin tim të parë e ndajnë vetëm pak ditë nga publikimi! Në “POP ART” kam shprehur nëpërmjet muzikës të gjitha ngjyrat që jetojnë brenda meje!”, pati shkruar Arilena në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)

Kujtojmë se projekti i fundit nga Arilena është “Murderer” në bashkëpunim me reperin Noizy. Ndërsa projekti i fundit muzikor i Dafina Zeqirit është “HAPPY BIRTHDAY”./21Media