Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku të lumtur pranë njëri-tjetrit në 40 vjetorin e lidhjes së tyre 

Pa dyshim që Aida Baraku dhe Armend Rexhepagiqi janë emra të njohur në tregun muzikor.

Aida dhe Armendi sot në 40-vjetorin e lidhjes së tyre kanë publikuar disa fotografi të përbashkëta në rrjetet sociale.

“Sot 40 vjet bashkë”, ka shkruar Armendi, shkruan rtv21.tv

Shumë fansa e personalitete të famshme të skenës shqiptare e kanë uruar çifin.

Kujtojmë se, çifti mjaft i dashur për publikun shqiptarë janë mjaft të rezervuar sa i përket publikimit të fotografive të tyre në rrjetet sociale./21Media

Back to top button