Arrestohet burri që dyshohet se dhunoi një të mitur

Policia sot ka informuar është arretuar një burrë në Lipjan, i cili dyshohet se e ka dhunuar një të mitur.
“Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit dhe me vendim të tij i dyshuari është dërguar në mbajtje.”, ka bërë të ditur policia.
Rasti vazhdon të hetohet./21Media

Back to top button