Arrestohet një e mitur që u rrah me katër bashkëmoshatare në palestër sportive

Më 30 mars në një palestër sportive në Prishtinë janë rrahur mes vete pesë vajza të mitura.
Në lidhje me rastin, dje është arrestuar njëra nga ato dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.
Të lënduarat kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, vajzat e tjera pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt./21Media

Back to top button