Arrestohet një femër për posedim të marihuanës

Arrestohet një femër nga Gjilani për posedim të  substancës narkotike

Një femër është arrestuar dje në Gjilan, pasi gjatë kontrollit në çantën e saj janë gjetur dhe janë konfiskuar 2 qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë.

Policia bën të ditur se gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarës jenë gjetur dhe janë konfiskuar edhe 2 qese të tjera me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë.

Sasia e përgjithshme e substancës së dyshuar është 1.9 gramë. Pas intervistimit me urdhër të prokurorit e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button