Një person është arrestuar pasi të njëjtit, gjatë një kontrolli në shtëpi nga policia, i janë konfiskuar substanca të ndryshme narkotike.

Rreth 6.7 dhe 84.6 gram marihuanë, 0.6 gram kokainë, dy palë targa të veturës, dy revole dhe dy karikatorë, si dhe 621 euro para të gatshme, janë gjetur në vendin e ngjarjes.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media