Arsenali “ia ka vënë syrin” Facundo Torresit

Arsenali po eksploron një lëvizje për Facundo Torres, me bisedimet e planifikuara për sulmuesin 22-vjeçar të Orlando City këtë fundjavë.

Lima tani ka organizuar një takim midis drejtorit teknik të Arsenalit Edu dhe përfaqësuesve të Torres për të diskutuar një lëvizje të mundshme, me Arsenalin që dihet se është në treg për një lojtar që mund të sigurojë mbulim dhe konkurrencë për Bukayo Saka në të djathtë.

Ai takim do të zhvillohet këtë fundjavë, me Torresin shumë të etur për një lëvizje te liderët e Premier League.

Diskutimet janë në një fazë shumë të hershme./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button