Arsyeja e veçantë pse Naser Berisha këndoi këngë popullore në dasma

Artisti Naser Berisha i cili njihet për rrugëtimin e gjatë në muzikë, ishte i ftuar në emisionin “21Gradë” në RTV21.

Naseri gjatë intervistës zbuloi se kur ishte në moshën 17 vjeçare kishte kënduar në dasma për një arsye.

“Nuk kishim pare me ble instrumente muzikore, një vit kam kënduar nëpër dasma, pasi perfundoi sezona i mblodhëm paret dhe i kemi blerë instrumentet”, tha ndër tjera Naseri./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button