Aurela Gaçe lanson “Kce me tupana”

Këngëtarja Aurela Gaçe ka lansuar projektin e ri muzikor „Kce me tupana”.

Muzika është realizuar nga Enis Mullaj, Sokol Bimi e Aurela.

E për tekstin është përkujdesur vet artistja.

Përmes Instagramit ka falënderuar edhe bashkëpunëtorët e tjerë që mundësuan realizimin e këtij projekti.

Koreografia është bërë nga Anxhel dhe Enea Gogoa.

Projekti I fundit I Aurelës është “Tradhëtar”./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button