“Azra” e “Xhenku” bëhen bashkë

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ mori zemrat e të gjithëve gjatë kohës së transmetimit të tij. Ai për publikun shqiptar u transmetua në RTV21.
Në rolet kryesore në këtë serial ishin dyshja e njohur e kinematografisë turke, Alp Navruz në rolin e “Xhenkut” dhe Alina Boz në rolin e “Azres”.
Interesimi i fansave për këta aktorë nga fansat ishte edhe pas përfundimit të serialit. Alpi dhe Alina janë bërë bashkë edhe për një projekt të ri që ka të bëjë me reklama.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alina Boz (@alinaboz)

 Duket se ata të dy gëzojnë raporte shumë të mira shoqërore./21Media

Back to top button