Bad News Eagles mposhten nga “ENCE”

Ekipi shqiptar i lojërave elektronike, Bad News Eagles ka pësuar disfatë nga ekipi “ENCE” me rezultat 16:13 dhe kështu kanë lëshuar një mundësi të mirë për t’u kualifikuar për në fazën e skuadrave më të mirë në botë të njohur si “Staza e legjendave”
Përkundër kësaj humbje, BNE do të kenë edhe një mundësi të fundit për t’u kualifikuar tutje në ndeshjen e radhës.
Deri më tani në këtë garë, “BNE “ kanë dy fitore dhe dy humbje.

Back to top button