Bamirësia e Labinot Tahirit!

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Ish- deputeti dhe këngëtari Labinot Tahiri inicoi edhe një aksion bamirësie

Dhe u realizua me sukses. Në Ferizaj u mblodhën rreth 200 mijë euro për mjekimin e të riut nga ky qytet Ardit Gashi. Mjekimi i tij u ndihmua edhe nga buxheti i Kosovës me 30 mijë euro.(Teksti- Valmira HOTI, kamera- Vllaznim JAKUPI)./21Media